Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Akryl na plátně adjustované na sololitové desce, 20 x 20 cm, rámováno, datováno 1999, signováno vpravo dole Bím 99, z ateliéru autora. Grafik a malíř, vyučen tiskařem, soukromá studia, volný následovník Kamila Lhotáka. Autor viz Ch 1/165.